V posledním díle Vychytávek před Velikonocemi si provoníme domov ručně vyrobenými dekorativními vonnými svíčkami.

  Prima

V dalším díle Vychytávek se dozvíme, jak se dělají háčkované hračky. Z betonu si odlijeme stylové velikonoční dekorace – slepičku a vajíčka. Zahrádku obohatíme o mobilní záhon z palety poradíme s výběrem vhodného grilu.

  Prima

V dalším díle Vychytávek si vyrobíme dekorace z vaječných skořápek či rámeček z březových proutků. Připomeneme si tradici výroby figurek z kukuřičného šustí a před dům můžeme postavit jarní hnízdečka lásky z březových proutků.

  Prima

V třetím díle Vychytávek uvidíme jak vyrobit květináče z plastových kbelíků od barvy ve stylu Provence.  Z obyčejných šišek vykouzlíme dekorativní jarní věnec. Pokud máte rádi rustikální nábytek, ovšem nechcete za něj utrácet spoustu peněz v obchodech, můžete si vyrobit praktický dřevěný policový regál nebo alespoň o něco jedno

  Prima

Samozavlažovací květináč z PET láhve za pár kaček vyrobí Láďa Hruška v dalším díle Vychytávek. Ze starých bot vykouzlí stylový květináč a taky uvidíme jak si předpěstovat letničky a zeleninu v mini pařeništi vyrobeném z plastového boxu.

  Prima

Láďa Hruška se vrací po zimní pauze s novými díly Vychytávek. Třetí letošní pokračováni sledujte v neděli 18. března ve 12.45 na Primě

  Prima

Láďa Hruška se vrací po zimní pauze s novými díly Vychytávek. Uvídíte jak vyrobit domácí mýdlo nebo dekorační krb z polystyrenu. Dozvíte se jak vrátíte svěží vzhled dřevěnému nábytku.

  Prima

Láďa Hruška se vrátil po zimní pauze s novými díly Vychytávek. V prvním letošním pokračováni ukázal jak připravit pivní štrůdl a taky kváskovou polévku, která nechyběla v kuchařkách našich babiček.

  Prima

V prvním říjnovém díle Vychytávek hned na úvod uvidíte jak skladovat letošní úrodu. Uvaříme si dětský bylinný likér pro posílení chutě k jídlu a taky domácí minivětrníčky podle receptu pani Barbory. Dozvíme jak si vyrobit chytrý organizér do šuplíku s ponožkami a spodním prádlem.

  Prima

V dalším díle Vychytávek uvidíte jak si udělat za pár sekund vychlazený vinný střik. Od divačky se dozvíme jak si doma vyrobit jitrocelový sirup. Další divačka nás naučí vlastní recept na řecký dezert kalamaki. Dozvíte se co je švédská svíce anebo jak pěstovat kiwi pod pergolou. Divák předvede vlastnoručně vyrobenou elektrickou udírnu.

  Prima

V dalším díle Vychytávek se dozvíme jak na ucpaný dřez nebo jak si doma vyrobit kozu na dříví. Další vychytávky vám ulehčí nošení těžkého kýble nebo vyřeší nepořádek v šuplíku s vařečkami. Inspiraci pro vás může být vinohrad pod pergolou nebo postel přímo ve včelíně. Pro případ, že by vás nějaká včelka píchla je připravená babská rada, jak zmírnit bolest. Prostor dostane taky vaření.

  Prima

V dalším podzimním díle Vychytávek se dozvíte jak skladovat vlašské ořechy nebo jak na neposedné odpadkové pytle a nekonečný odpadkový koš. Vyrobíme si taky originální vázičku ze zavařovací sklenice a juty. Dozvíme se jak připravit domácí fondue, které se nikam nerozteče a nic nezašpiní.

  Prima

První poprázdninový premiérový díl Vychytávek přinesl divácky recept na netradiční sušenou cuketu à la kiwi. Dále uvidíte jak vyrobit korkovou nástěnku ze špuntů od vína anebo jak připravit pořádnou chlapskou sekanou. Dozvíme se jak připravit květák zdravě.

  Prima

Další díl vychytávek, kde vám Láďa ukáže jak vyrobit držák na pytel na spadané listí a jak si vyrobit domácí pěnu na holení. Uvídíte recept jak upéct buchty švesťáky podle starého receptu. Z palte si vyrobíme konferenční stolek s šachovnicí. Dál se dozvíte jaké vychytávky můžete použít proti slimákům. Uvidíte originální skrytý zahradní bar a jak vyrobit držák na lahev vína a skleničky.

  Prima

Další díl vychytávek, které vám představí Láďa Hruška. Inspirace pro vaši domácnost, dílnu, zahradu a kuchyni.

  Prima

V dalším reprízovém díle Vychytávek se dozvíte jak využít staré pneumatiky na výrobu houpačky a jak vám pomůže proti chřipce a stresu rakytník.

  Prima

V dalším díle Vychytávek se dozvíte jak se dají před zimou namnožit a přesadit růže. Dále jak zahnat pálení žáhy nebo jak připravit bylinný čaj proti nadýmání. V rubrice Rodinné stříbro na talíři vám ukážeme jak ze špekáčků připravit tatarák bez syrového masa a vajíčka.

  Prima

V dalším díle Vychytávek se dozvíte jak snadno a rychle vyčistit květináče před zimou od vápenných a solných skvrn. Meduňka se může využít i jinak než na přípravu čaje. Poradíme vám jak připravit meduňkový sirup anebo jak si z meduňky a pohanky vytvořit hřejivý polštářek. Paní Maruška představí své rodinné stříbro na talíři v podobě brambor pečených v alobalu.

  Prima

V 22. díle Vychytávek vám Láďa na úvod poradí jednoduchý test na přítomnost vápníku v půdě. Dozvíte se jak vyrobit elixír na akné z křenu nebo jak se zbavit vlhkosti v domě a bytě za pomocí osmo technologie. Láďa vám poradí jak na rychlé sušení bot a ukáže vychytávku jak schovat klič pro návštěvu. Uvidíte jak zpracovat letošní úrodu jablek na výrobu domácího cidru.

  Prima

V 21. díle Vychytávek si pro vás Láďa rady jak na konci sezóny bylinky zakonzervovat a vyzdobit si s nimi kuchyň. Dále uvidíte jak si vyrobit sušicí plato z bedýnek. Prima Kutil vám ukáže vlastnoručně vyrobený bazén se solárním ohřevem, který slouží už přes dvacet let.

  Prima

Stránky